התבקשתי לכתוב על עשרה דברים שאנשים לא יודעים עלי..זה לא באמת חשוב..מה כן חשוב? שאפשר לבחור אחרת…
איירה סתיו איתן את אמא שלה (:
1- בדיעבד- גיליתי שבחצי הראשון של חיי חייתי בהפרדות מעצמי, עסקתי במה שצריך שיהיה לי ומה אני חייבת, לא מודעת לבחירות, לפחדים, לחוסר ערך עצמי וזה הקרין על כל מערכות היחסים שלי.
כלפי חוץ הכל נראה  בסדר: בעל, ילדים, מגורים בארץ, בגרמניה ובלונדון, אינספור נסיעות בעולם לצד 2 דיכאונות אחרי לידה, ניהול תיירות, עיתונאות ועוד,  גירושין וחזרה לארץ.
2-בדיעבד -החצי השני עסק בחיפוש אחר עצמי דרך אינספור שיטות ובעיקר התמחות בעולם הפנג שואי האסטרולוגיה והמטאפיסיקה סינית, הקמת בה'ס לפני כ20 שנה כדי לשחרר לבסוף את כל מה שעשיתי, הכרתי, השקעתי וחשבתי שהייתי.
3-ב2010 הוצאתי קבוצה של תלמידים לחקור את מקורות הפנג שואי בסין הונג קונג ומקאו. על גדות נהר הלי בינגשו בסין פרצתי בבכי עמוק של הזכרות והארה שהוביל אותי לטרנספורמציה לגבי כל מה שאי פעם הכרתי לגבי עצמי, לגבי מסלול חיי ולגבי היקום.
4-מיד בתום הנסיעה משהו החל לבעור בתוכי, ביקש להתעורר וכשהייתי בשיא מבחינה מקצועית, שפע תלמידים, קורסים, ייעוצים -עזבתי את הכל באהבה.. מתוך הוקרת תודה למידע הרב ששירת אותי, העליתי את חומר הלימוד לאינטרנט..מבלי לדעת מה אעשה וממה אתפרנס.
5-מאז עברו עשר שנים של תהליך עמוק והתכנסות פנימית, שחרור מ: משא ישן,  מבנה של קרמה, דפוסים ישנים, כדי לחבור לכל מי שאני באמת. נדרשתי לאמון רב בקול הפנימי שלי, סבלנות, אינטואיציה, וכמויות עצומות של שחרור שליטה, שהושרשו בי ברמות מהפנטות שלא היכרתי. בכל פעם שחשבתי שזהו ,נדרשתי להניח לעוד ועוד ללכת מתוכי כדי להיפתח להרבה יותר..מוסיפה ללכת את ההליכה שלי בקלות מאי פעם, משחררת ומניחה.
6-תוך כדי התהליך עולם הפנג שואי והמטאפסיקה הסינית לא עזב אותי ומידע חדש וטהור ביקש לשוב ולהתגלות מתוכי בדרך חדשה (ש12 מומחים לשיטה במזרח לא לימדו אותי, ולמרות שאיני דוברת סינית) ולעלות לחזית  קורסים חדשים (בשם עידן 9) … הוא מוסיף לעלות וממלא את חיי במשמעות רבה.
7-התעוררתי לתודעה חדשה. תודעה זה מודעות/מידע לגבי כל מה שיש. אחרי מסע מאתגר ומפעים של התפכחות נולדתי מחדש למסע של בהירות לגבי כל מה שהכרתי : לגבי מבנה האדם, היקום, למה אנחנו כאן, לאן העולם הולך…מידע מרתק השתוקק לעלות לחזית וזו רק ההתחלה.
8-יש קבוצה קטנה, שבוודאי עוד תגדל, בעיקר של נשים שהתעוררה כמוני לתודעה חדשה. נחשפנו לפסיכולוגיה חדשה, הילינג חדש, טכנולוגיה חדשה, אנרגיה חדשה, לידה מודעת, "מוות" מודע ועוד- הרבה ממה שעוד ייחקר ויעלה לחזית ויחד אנו מגלות שהתפיסות שלנו השתנו כהרף עין ובלי עבודה. בבהירות הזאת אנו חשות שלווה פנימית, מרחב בטוח בתוכנו והתרחבות מתמשכת. ב2015 התחלתי ללמד קורסים ייחודיים העוסקים בתודעה חדשה, מסייעים למתעוררים לפרש, לחוות  ולקבל את השינויים, כן הוצאתי ספר חושפני ("להתעורר לתודעה חדשה")  על התהליך שעברתי במעבר מהישן לחדש.
9-העולם מאיץ ומשתנה ואני בחרתי לחוות באופן חי ואוטנטי את השינוי בתוכי למרות שכלפי חוץ אני מוסיפה לייעץ, להנחות, ללמד, לטייל, לאכול עוגות משובחות..נהנית לחקור ומקבלת בחמלה את הביטוי האנושי הלא מושלם בי ובאחרים. במיזוג עם החלק האלוהי שבי נולדתי חדשה.
10-שחררתי תפיסות ישנות על גיל, משקל, גוף, מוח, אוכל, פרנסה, שפע, היאחזות רגשית ביקרים סביבי, בכל מה שלא עובד יותר עבורי. פוסעת לעבר הלא נודע- הנודע בתוכי. פוסעת ערה ומודעת בעולם מלא בהסחות דעת מבלי לקחת את העולם עלי, סיימתי עם זה! אני כאן להתנסויות חדשות, לסייע וליהנות..