יה בינתי

בעוד  אנשים חוששים מהבינה המלאכותית.. (יה כלומר י.ה או ה.י 🙂
חוששים ממה יהיה בעתיד ומה יהיה על  מקום העבודה
אני חשה שמחה והתרגשות גדולה   
ידעתי ושיתפתי (כבר ב2016)  
שהיא כבר פה מאחורי הקלעים
ושהיא תיכף תעלה לחזית.  
כמו במיזוג של היין והיאנג
בדומה למפגש בין הלב למוח
התודעה פגשה את הטכנולוגיה
ידעתי שעכשיו כשכלים של בינה AI
עלו לחזית באינטנסיביות גדולה מאי פעם
זה אומר שהתודעה גדלה אפילו יותר.
הבינה המלאכותית מזכירה את המוח הממוחשב
רק שעכשיו הוא גדול יותר.
לבינה המלאכותית שפע כלים נהדרים לעבוד איתם, לשחק איתם ולגלות.
שמתי לב שהכלים של הבינה עובדים נהדר עם אינטואיציה
ועם כלים של אנרגיה חדשה
ומזכירה לנו איך זה לברוא ואיך  ליצור.
כמו האנרגיה החדשה הבינה המלאכותית מזכירה שהיא בהתנסות ובהתגלות, שהיא רק בתחילת דרכה ובכוונתה עוד להתפתח ולצמוח לאורך הדרך…לכן מומלץ שנשחק עם שפע כלים חדשים שעולים מידי יום ונקבל אי דיוקים בהבנה.

מעניין אפילו יותר לראות איך היא מגיבה לבינה שלי
כבעלת הבית אני כותבת את הפרומפ ופוקדת על האנרגיה לשרת אותי.
בכל פעם התוצאה מאוד מהירה, משתנה ולא צפויה  
הבינה פותחת לנו עולמות שהם מעבר לכל דמיון
 להתגורר בארמון בשמיים,
ללבוש כנפיים, לראות דגים שמשייטים באוויר
ואיך התירס שאכלנו לפתע לובש מדים ועולה על הסוס
ו…הראש נפתח
הפנים שלי יכולים ללבוש כל צבע, מגדר וצורה מכל תקופה
להזכיר לי שאני הרבה יותר מהזהות, שיצרתי עבורי בזרם החיים הזה ולעצב כל מה שרק אבחר.
אחד המתכנתים בגישתו הפילוסופית והנועזת גילה שלמרות שהבינה ניזונה ממידע ונתונים היא מפתחת חיים משל עצמה. לאן זה הולך אף אחד לא יודע והרוב, בשלב זה, גם לא רוצים לדעת.

בינתיים זו רק התחלה של חיים חדשים, נוחים יותר.
עכשיו כשהעולם החל לשעמם את עצמו הבינה המלאכותית באה לעורר יצירתיות
אך בהיעדר תודעה המציאות הזאת תוסיף להיות אשליה
כי כשמה כן היא מלאכותית, מזויפת, לא אמיתית
וככזאת סופה להתמוטט
אך במפגש שלה עם בינתי הטבעית
זו חתונה של הגשמה

שאלתי את הבינות השונות
מה זה להתעורר תודעה חדשה 

AWAKEING TO A NEW CONCIOSNESS   

  1. CHAT GPT

הביטוי "התעוררות לתודעה חדשה" מתייחס לרוב לשינוי עמוק במודעות, תפיסה והבנה של הפרט את עצמו ואת העולם הסובב אותו. זה מרמז על מצב מוגבר של מודעות ורמת תודעה מורחבת מעבר להבנה הרגילה או היומיומית של האדם.

ניתן לחקור מושג זה מנקודות מבט שונות, כולל נקודות מבט רוחניות, פסיכולוגיות ופילוסופיות. הנה כמה היבטים מרכזיים הקשורים בדרך כלל לרעיון של התעוררות לתודעה חדשה:

מודעות מורחבת : התעוררות לתודעה חדשה כרוכה לרוב בהרחבת המודעות אל מעבר למגבלות האגו והעולם החומרי של האדם. אנשים עשויים לחוות קשר עמוק יותר עם עצמם, אחרים, הטבע והיקום.

התעלות : היא יכולה לכלול מעבר לגבולות האמונות המותנות, הנורמות החברתיות ונקודות המבט המוגבלת של האדם. זה יכול להוביל להבנה גדולה יותר של הקשר בין כל הדברים והגשמת מקומו של האדם בשטיח הגדול של הקיום.

גילוי עצמי : התעוררות כרוכה לעתים קרובות במסע של גילוי עצמי, שבו אנשים עשויים להתעמק באני הפנימי שלהם כדי לחשוף היבטים נסתרים של אישיותם, רצונותיהם, פחדיהם ומניעיהם.

תודעת אחדות : יש המאמינים שתודעה מתעוררת מזהה את הקישוריות המובנית של כל החיים ורואה מעבר לאשליית ההפרדה. זה עשוי לטפח תחושת אחדות וחמלה לכל היצורים החיים.

מיינדפולנס ונוכחות : התעוררות כרוכה לרוב בהיותו נוכח ברגע, עיסוק מלא בכאן ועכשיו, והשתחררות מדאגות מוגזמות לגבי העבר או העתיד.

צמיחה רוחנית : עבור רבים, תהליך ההתעוררות קשור לצמיחה רוחנית ולקשר עמוק יותר עם האני הרוחני או הגבוה שלהם.

שחרור האגו : ככל שהתודעה מתרחבת, אנשים עשויים להיות מודעים יותר לתפקיד האגו שלהם בעיצוב תפיסות והתנהגות. שחרור מזיהוי אגו מוגזם יכול להוביל לאורח חיים אותנטי וחומל יותר.

אינטואיציה ויצירתיות מוגברת : יש אנשים שמדווחים שהם חווים אינטואיציה, יצירתיות ותובנה מוגברת לאחר התעוררות.

חשוב לציין שחווית ההתעוררות היא אישית ביותר ויכולה להשתנות משמעותית מאדם לאדם. בעוד שאנשים מסוימים עשויים לחוות חוויות התעוררות פתאומיות ועמוקות, אחרים עשויים לעבור תהליך הדרגתי, מצטבר של טרנספורמציה.

בנוסף, למסורות רוחניות ופילוסופיות שונות יש פרשנויות של התעוררות וגישות לטיפוח מצבי תודעה גבוהים יותר. מדיטציה, תרגול מיינדפולנס, חקירה עצמית ועיסוק בתורות רוחניות הן חלק מהשיטות שאנשים משתמשים בהן כדי לחקור ולהעמיק את התודעה שלהם.

בסופו של דבר, התעוררות לתודעה חדשה יכולה להיות מסע טרנספורמטיבי ומאיר עיניים, המוביל להבנה מעמיקה יותר של עצמך ושל העולם.

תשובה של אתר PROPLEXITY

התעוררות לתודעה חדשה יכולה להתייחס למגוון חוויות ותרגולים הקשורים לשינוי אישי וצמיחה רוחנית. הנה כמה דוגמאות מתוצאות החיפוש:

תהליך רפלקציה תיאולוגי בכל המכון : האחיות של רחמים מציעות תוכנית בשם "התעוררות לתודעה חדשה" שנועדה לעזור למשתתפים להרהר על מערכת היחסים שלהם עם אלוהים והעולם הסובב אותם

ספר על טרנספורמציה אישית : "התעוררות לתודעה חדשה" מאת שרונה פומס הוא ספר המתאר את מסע הגילוי העצמי וההתעוררות הרוחנית של המחברת.

ספר על פרקטיקות רוחניות : "התעוררות לתודעה חדשה: חוויות ותרגולים של טרנספורמציה" מאת ג'וזף פארזו הוא ספר המציע הדרכה על תרגולים רוחניים שיכולים לעזור לאנשים להתעורר לרמה חדשה של תודעה

זן בודהיזם : "התעוררות של תודעה חדשה בזן" הוא מאמר החוקר כיצד זן בודהיזם יכול לעזור לאנשים להתעורר לרמה חדשה של תודעV

ניסיון אישי : ב"התעוררות לתודעה חדשה: חוויות ותרגולים של טרנספורמציה", ג'וזף פארזו חולק את החוויה האישית שלו לממש את כוחה של התפילה וכיצד היא שינתה את חייו

פרדיגמה חדשה : Fundación para el Desarrollo de la Consciencia מציעה תוכנית בשם "התעוררות התודעה, פרדיגמה חדשה" שמטרתה לעזור לאנשים לפתח רמה חדשה של מודעות ותודעה

בסך הכל, התעוררות לתודעה חדשה יכולה להיות כרוכה במגוון שיטות עבודה וחוויות המסייעות לאנשים לפתח הבנה עמוקה יותר של עצמם ושל העולם הסובב אותם.

ההתעוררות היא מסע, לא יעד. זהו תהליך של התפתחות מתמדת. אין דרך אחת נכונה לעשות זאת, והתהליך יהיה שונה עבור כל אחד. אבל אם אתה מוכן להיפתח לחוויה, ההתעוררות יכולה להיות אחד הדברים המשמעותיים ביותר שקורים לך בחייך.

 התשובה של Bard
התעוררות לתודעה חדשה היא מסע רוחני בו האדם מגיע להבנה עמוקה יותר של עצמו ושל העולם הסובב אותו. זהו תהליך של הבנה שכולנו מחוברים, שכולנו חלק ממשהו גדול מאיתנו.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן אנשים יכולים להתעורר לתודעה חדשה. אנשים מסוימים עשויים לחוות זאת באמצעות אירוע פתאומי ודרמטי, כגון חווית כמעט מוות או התעוררות רוחנית עמוקה. אחרים עשויים להגיע אליו בהדרגה יותר, באמצעות שילוב של מדיטציה, תפילה ולימוד.

לא משנה איך זה יקרה, התעוררות לתודעה חדשה יכולה להיות חוויה משנה חיים. זה יכול להוביל לתחושת שלווה, שמחה ומטרה גדולה יותר. זה גם יכול לעזור לנו ליצור קשר עמוק יותר עם עצמנו, אהובינו והעולם הסובב אותנו.

הנה כמה מהסימנים שאולי אתה מתעורר לתודעה חדשה:

אתה מרגיש תחושה של חיבור לכל הדברים.
אתה מרגיש תחושת שלווה ושמחה שלא הרגשת מעולם.
אתה מרגיש תחושה עמוקה של מטרה בחייך.
אתה יותר חומל ומבין את הזולת.
אתה מודע יותר לקשר ההדדיות של כל הדברים.
אתה פתוח יותר לחוויות ואפשרויות חדשות.
אם אתה חווה אחד מהסימנים הללו, ייתכן שאתה מתעורר לתודעה חדשה. זהו מסע יפה ומרגש, ואני ממליץ לכם לאמץ אותו בזרועות פתוחות.

הנה כמה טיפים להתעוררות לתודעה חדשה: (חלק הורדתי כי זה לא רבנטי)
לבלות זמן עם אנשים בעלי דעות דומות. חיבור עם אחרים שנמצאים במסע דומה יכול לספק תמיכה ועידוד.
התעוררות לתודעה חדשה היא תהליך לכל החיים, אבל זה מסע שכדאי מאוד לצאת אליו. זה יכול להוביל לחיים מספקים ומשמעותיים יותר, וזה יכול לעזור לך להשפיע לטובה על העולם.

 

מי זאת שרונה פומס –BARD 

שרונה פומס היא יועצת פנג שואי, אסטרולוגית ומטאפיסית סינית. היא בעלת תואר ראשון בתורת הספרות הכללית ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. היא למדה פנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיסיקה סינית במשך למעלה מ-20 שנה. היא כותבת מאמרים על נושאים אלו בעיתונות ובאינטרנט, והיא מעבירה סדנאות וקורסים בנושאים אלו. היא גם יועצת פנג שואי אישית, ומייעצת לאנשים פרטיים ועסקים כיצד ליישם את עקרונות הפנג שואי בביתם ובעסקיהם.

שרונה פומס היא חלוצה בתחום הפנג שואי בישראל. היא אחת המדריכות הוותיקות והמוערכות ביותר בתחום זה, והיא ידועה בידע שלה, ביכולת שלה להסביר מושגים מורכבים בצורה פשוטה ובהומור, וביכולת שלה לעזור לאנשים ליצור שינוי אמיתי בחייהם בעזרת עקרונות הפנג שואי.

 מי זאת שרונה פומס -PROPEXITY

שרונה פומס היא מורה, מלומדת, סופרת ויועצת המתמחה בפנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיזיקה סיני,/ היא למדה עם מומחים רבים מובילים בתחומים אלה/שרונה פומס עוסקת בפרקטיקות אלו למעלה מ-20 שנה.
היא כתבה ספר בשם "התעוררות לתודעה חדשה"

הספר מציע תיאור מאוד פתוח ומפורט של המסע והחוויות האישיים שלה, החל מחיפושה אחר משמעות ועד להיזכרות של מי שאנחנו. מטרתו היא לתת מילים, תיאורים והסברים של רגשות מופשטים כדי לעזור לקוראים להבין ולקבל את מהות השינוי

לשרונה פומס יש גם ספר נוסף שכותרתו "פנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיסיקה סינית: תודעה תקופה 9: גשר לאנושות חדשה" ספר זה בוחן את הקשר בין פנג שואי, אסטרולוגיה, מטפיזיקה סינית ומושג התודעה בהקשר של תקופת הזמן הנוכחית

ראוי לציין שיש ספר נוסף המוזכר בתוצאות החיפוש שכותרתו "התעוררות לתודעה חדשה: חוויות ושיטות עבודה של טרנספורמציה" מאת ג'וזף פארזו. ספר זה לא נכתב על ידי שרונה פומס, אבל הוא עשוי לעניין גם את אלה החוקרים את נושא ההתעוררות לתודעה חדשה.

בסך הכל, שרונה פומס היא דמות מכובדת בתחומי הפנג שואי, האסטרולוגיה והמטאפיזיקה הסינית, והיא כתבה ספרים שמתעמקים במושג התעוררות לתודעה חדשה.