למסיבת ההתעוררות כבר הוזמנתם?


יתכן שרק עברתם בסביבה ואתם פה במקרה או לא. מה קרא לכם לקרוא את מה שכתוב פה?
האם גם אתם הוזמנתם להתעורר?מה באמת עובר עליכם?
דבר אחד בטוח אתם לא לבד!
יותר ויותר חלוצים מתעוררים למשהו גדול מאין כמוהו.

מה הם הסימנים המוקדמים לכך שהוזמנתם למסיבת ההתעוררות הגדולה ביותר שהייתה אי פעם על הפלנטה?

  • זה מתחיל מדחף, קול פנימי וכה אישי שלא ניתן לפרש, להגדיר או למדוד שמזמין אתכם להתעורר עכשיו יותר מאי פעם לאנרגיה חדשה. התפללתם לשינוי, ידעתם שיבוא בתקופת שהייתכם פה עכשיו והנה הוא כאן!  כי כולנו פיללנו לו.
  • אולי אתם רגישים יותר מאחרים לשינויים שבאים מבחוץ אך הרגישות הזו היא תולדה רבת עידנים של חקירה וחיפוש באין סוף תפיסות ושיטות שפגשתם:  במסגרת דתית, בטקסים של העידן החדש, בשיטות פילוסופיות, שיטות טיפול  ועוד. הרגישות הזאת היא הזמנה להתקדם לתודעה גבוהה של אנרגיה חדשה.
  • אתם שואלים את עצמיכם שאלות שלא שאלתם בעבר על משמעות החיים ובעיקר מה עושים עכשיו? תשובות מחברים או יועצים כבר לא מספקות, אתם כמהים ליותר..הנשמה מבקשת לדעת את האמת.
  • כמיהה לשוב הביתה! אחרי כל כך הרבה התנסויות ומסעות חיים בכדור הארץ, עם סיום המעגלים הקרמתיים, החוזים והתלאות במסע החיים הזה אתם מוכנים להתחיל חיים חדשים בגוף הפיזי שלכם.  אתם יודעים שיש משהו גדול הרבה יותר ממה שנראה והכמיהה להגיע לשם לא מרפה.   זו קריאה לעזוב את הבית הישן על תכולתו הישנה ולעבור לבית חדש גדול ומרווח הרבה יותר. עשיתם כברת דרך כה ארוכה כדי להגיע לרגע המתגמל הזה…הבית החדש חיכה לכם כל הזמן הזה. מה שנותר הוא לפתוח את הדלת ולשוב הביתה.
  • אתם חשים שהדברים לא עובדים יותר כבעבר. לא משנה מה תחום העיסוק שלכם. כלים ,שיטות, מבנים, דפוסים של חשיבה ואמונות ששירתו אתכם במשך עידנים כבר לא יציבים ובעיקר..כבר לא מרגשים!
  • רצון לבטא עצמאות אתם פוגשים שינויים וחוסר יציבות במקום העבודה, במערכות היחסים, רצון לצאת לחופש מיחסים שהגדירו אתכם במשפחה, בין חברים, להתנער מבוס שכופה את עצמו, להיפרד מדפוסי חשיבה ,אמונות מגבילות ,פצעים ישנים  ומכל המקומות שהקטינו אתכם וגרמו לכם להאמין שאתם כאלה.
  • חווים בלבול ,כאוס, ספק ובדידות  גם בחברתם של אנשים אחרים וכמיהה  להיות באינטימיות עם עצמיכם. זו תחושה  זמנית שאתם חווים כשהמדריכים שלוו אתכם כל חייכם מתחלפים. תוצאה של מעבר מאנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה כי היגיע זמנכם לחבור לאלוהות ולאינטגרציה בתוככם.
  • אתם חשים אי נוחות בגוף, באזור הצוואר, הכתפיים והגב או במקומות אחרים בעיקר כשמזג האוויר משתנה ובכלל. תחושה של עצבות, בכי, רגישות גדולה לסביבה, תגובות רגשיות לא נשלטות כיון שהגוף בונה את הדי.אן.איי  מחדש. גם זה יעבור.
  • שעות עירות ושעות שינה השתנו אתם מקיצים יותר בלילה בדרך כלל בין 02:00-4:00 בבוקר. לעתים החלומות אינטנסיביים מאי פעם. מומלץ להניח  לשינויים לקחת מקום, זהו תהליך טבעי וזמני.
  • את מה שלא ניתן להסביר וקורה רק לכם כי אין מילים לתאר את הדבר המופלא והמאתגר הזה. הקריאה היא אישית כל כך אך לא ניתן וגם לא נרצה להתעלם ממנה.

הבחירה אם להצטרף למסיבה הכי כיפית שיש היא שלכם

הכניסה- חופשית, לא צריך פרוטקציה, אין אף שומר בכניסה, רוק אנד רול, משקאות חינם לא באמת צריך כי משתכרים גם בלי אלכוהול. מניסיון אישי כשמתחילים עם החגיגות לא רוצים לעזוב כי רוצים עוד לרקוד עם המופלא הזה.

אני הייתי שם, חוויתי את זה,  אני יודעת איך זה מרגיש
איך זה להיפרד מתודעה ישנה ולחוות תודעה חדשה, התחדשות עצמית ופריחה

ואיך זה מרגיש כאשר אנחנו משיבים לעצמנו את הכוח ונחשפים  לידיעה ולחוכמה שרק חיכו בתוכנו כדי להתגלות.