על שרונה פומס


IMG_7252על שרונה פומס

מסייעת לאנשים  להשיב את הייחוד, את הכוח ואת האהבה לעצמם, להתעורר לאמת מעבר לכבלים ולדפוסים רגשיים ומנטליים ישנים, למזג בתוכם את החלק האלוהי עם האנושי ולחיות תודעה חדשה.

עם שובה לארץ ב1998 לאחר שבע שנות מגורים בלונדון החלה מסע אישי בלתי פוסק לגילוי עצמי שבמהלכו חוותה טרנספורמציה של אנרגיה חדשה. 

מעל כ16 שנה מהמורות המוערכות, המובילות והוותיקות בישראל בתחום פנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיסיקה סינית. חקרה, כתבה ולימדה אין ספור תלמידים, הכשירה יועצים בבית הספר שהקימה, בעלת ניסיון מקצועי רב בייעוץ לבתים, לעסקים ולאנשים באופן אישי. ב2004 אתר הפנג שואי בבעלותה זכה להיות אתר נבחר מטעם “ידיעות אחרונות” ו”מעריב” מבין כל האתרים בישראל.

למדה אצל למעלה מ12 מומחים ברחבי העולם ובעלת דיפלומה באסטרולוגיה סינית. הופיעה רבות בתקשורת ומוסיפה לכתוב באופן קבוע באתר Y-NET . בעברה לימוד של 5 שנים באוניברסיטת תל אביב וחיפה ועיסוק בניהול תיירות ועיתונאות. שרונה ידועה כמי שחקרה וחיה את עולם הפנג שואי והמטאפיסקה הסינית בכל רמ’ח אבריה, הלימוד שהביאה היה חי, סוחף ומהנה והרבה מעבר למידע טכני בשעה ששילבה באהבה וברגישות תבונה עשירה מתחום הפילוסופיה, הפסיכולוגיה והמטאפיסקה בצד כלים נוספים שרכשה במהלך השנים כדי לקדם צמיחה ותמיכה בבתים ובאנשים.

ב2010 הוציאה קבוצה של תלמידים לטיול החוקר את מקורות הפנג שואי בסין, הונג קונג ומקאו. בזמן שיט על נהר ינגשו בגווילין בסין חוותה טלטלה אישית שהובילה אותה להיזכרות מרגשת לגבי עולם שמשתנה. תוך כדי חיפוש וחקר עצמי עמוק נחשפו בפניה תובנות עמוקות עם כל שנה שחלפה. ב2014 שרונה העבירה את כל הלימוד העשיר בנושא פנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיסיקה סינית למתכונת וירטואלית של לימוד עצמי. יוזמה חדשה וייחודית זו מביאה את הלימוד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בתמיכתה האישית של שרונה. במקביל הוציאה לאור בהוצאה אישית את הספר המקיף ביותר בנושא פנג שואי בעברית. בנוסף חשפה מידע יחודי פורץ דרך בספר שיצא בעברית ובאנגלית בשם “פנג שואי, אסטרולוגיה ומטאפיסקה סינית- תודעה עידן 9 – גשר לאנושות חדשה” כל זאת מתוך מטרה לכבד ולהוקיר את החומרים שהיא כל כך אוהבת שסייעו לה והובילו אותה להתרחב למידע ייחודי וחדש!